ERG-3SJ122V
ERG-3SJ122V
Enlarge
For Reference Only
Part Number ERG-3SJ122V
LIXINC Part # ERG-3SJ122V
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models ERG-3SJ122V PCB Footprint and Symbol
ERG-3SJ122V Specifications
Part Number:ERG-3SJ122V
Number of Terminations :2
Operating Temperature :-55°C ~ 200°C
Package / Case :Axial
Power (Watts) :3W
Product Status :Obsolete
Resistance :1.2 kOhms
Supplier Device Package :Axial
Temperature Coefficient :±300ppm/°C
Tolerance :±5%