ERG-1SJ432V
ERG-1SJ432V
Enlarge
For Reference Only
Part Number ERG-1SJ432V
LIXINC Part # ERG-1SJ432V
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models ERG-1SJ432V PCB Footprint and Symbol
ERG-1SJ432V Specifications
Part Number:ERG-1SJ432V
Number of Terminations :2
Operating Temperature :-55°C ~ 200°C
Package / Case :Axial
Power (Watts) :1W
Product Status :Obsolete
Resistance :4.3 kOhms
Supplier Device Package :Axial
Temperature Coefficient :±350ppm/°C
Tolerance :±5%