W3332E0100
W3332E0100
Enlarge
For Reference Only
Part Number W3332E0100
LIXINC Part # W3332E0100
Manufacturer Pulse Electronics
Category
Description ANTENNA 2.4GHZ 868MHZ
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models W3332E0100 PCB Footprint and Symbol
W3332E0100 Specifications
Part Number:W3332E0100
Brand:Texas Instruments
Antenna Type :PCB Trace
Applications :ISM, WLAN
Features :Cable - 100mm
Frequency (Center/Band) :895.5MHz, 2.45GHz
Frequency Group :UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range :863MHz ~ 928MHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz