SPWH24420
SPWH24420
Enlarge
For Reference Only
Part Number SPWH24420
LIXINC Part # SPWH24420
Manufacturer Pulse Electronics
Category
Description ANT SPOTS WHIP 1-4 WAVE ANTENN
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models SPWH24420 PCB Footprint and Symbol
SPWH24420 Specifications
Part Number:SPWH24420
Brand:Texas Instruments
Antenna Type :Whip, Straight
Applications :-
Features :-
Frequency (Center/Band) :420MHz
Frequency Group :UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :395MHz ~ 445MHz