SPWH22470
SPWH22470
Enlarge
For Reference Only
Part Number SPWH22470
LIXINC Part # SPWH22470
Manufacturer Pulse Electronics
Category
Description ANT SP WHIP 1-4W 470M SMA F T2
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models SPWH22470 PCB Footprint and Symbol
SPWH22470 Specifications
Part Number:SPWH22470
Brand:Texas Instruments
Antenna Type :Whip, Straight
Applications :-
Features :-
Frequency (Center/Band) :470MHz
Frequency Group :UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :450MHz ~ 490MHz