CXR821MU
CXR821MU
Enlarge
For Reference Only
Part Number CXR821MU
LIXINC Part # CXR821MU
Manufacturer TE Connectivity Laird
Category
Description ANT DUCK CXR MUHFM 821MHZ
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models CXR821MU PCB Footprint and Symbol
CXR821MU Specifications
Part Number:CXR821MU
Brand:Texas Instruments
Antenna Type :-
Applications :-
Features :-
Frequency (Center/Band) :-
Frequency Group :-
Frequency Range :-
Gain :-
Height (Max) :-
Ingress Protection :-
Mounting Type :-
Number of Bands :-
Power - Max :-
Product Status :Active
Return Loss :-
RF Family/Standard :-
Termination :-
VSWR :-
The Products You May Be Interested In
GP.1575.25.4.A.02 GP.1575.25.4.A.02 RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN 3030
More on Order
GP.1575.25.2.A.02 GP.1575.25.2.A.02 RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN 1680
More on Order
GP.1575.18.4.A.02 GP.1575.18.4.A.02 RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN 5330
AA.105.301111 AA.105.301111 RF ANT 1.575GHZ MOD SMA MALE MAG 6610
ALA.01.07.0095A ALA.01.07.0095A RF ANT 1.575GHZ PCB TRACE IPEX 2080
AP.35A.07.0054A AP.35A.07.0054A RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX 3560
A.01.C.301111 A.01.C.301111 RF ANT 1.575GHZ DOME CAB PAN MT 3550
WLA.01 WLA.01 RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD 6080
PCS.06.A PCS.06.A RF ANT 700MHZ/850MHZ CHIP SLD 4770