EXC4391-001
EXC4391-001
Enlarge
For Reference Only
Part Number EXC4391-001
LIXINC Part # EXC4391-001
Manufacturer TE Connectivity Laird
Category
Description ANT DUCK EXC 439MHZ BN
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models EXC4391-001 PCB Footprint and Symbol
EXC4391-001 Specifications
Part Number:EXC4391-001
Brand:Texas Instruments
Antenna Type :Whip, Straight
Applications :-
Features :-
Frequency (Center/Band) :439MHz
Frequency Group :UHF (300MHz ~ 1GHz)