SH2522001JS03
SH2522001JS03
Enlarge
For Reference Only
Part Number SH2522001JS03
LIXINC Part # SH2522001JS03
Manufacturer Vishay / Sfernice
Category
Description SFERNICE FIXED RESISTORS
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models SH2522001JS03 PCB Footprint and Symbol
SH2522001JS03 Specifications
Part Number:SH2522001JS03
Brand:Texas Instruments
Coating, Housing Type :-
Composition :-
Failure Rate :-
Features :-
Height - Seated (Max) :-
Lead Style :-
Mounting Feature :-
Operating Temperature :-
Package / Case :-
Power (Watts) :-
Product Status :Active
Resistance :-
Size / Dimension :-
Temperature Coefficient :-
Tolerance :-
The Products You May Be Interested In
HS50 20R J HS50 20R J RES CHAS MNT 20 OHM 5% 50W 24700