HEXF04501R080KZB00
HEXF04501R080KZB00
Enlarge
For Reference Only
Part Number HEXF04501R080KZB00
LIXINC Part # HEXF04501R080KZB00
Manufacturer Vishay / Dale
Category
Description RES WW FIXED 450W 20A 10%
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models HEXF04501R080KZB00 PCB Footprint and Symbol
HEXF04501R080KZB00 Specifications
Part Number:HEXF04501R080KZB00
The Products You May Be Interested In
HS50 20R J HS50 20R J RES CHAS MNT 20 OHM 5% 50W 24700