HEXA03002R200KZB00
HEXA03002R200KZB00
Enlarge
For Reference Only
Part Number HEXA03002R200KZB00
LIXINC Part # HEXA03002R200KZB00
Manufacturer Vishay / Dale
Category
Description RES WW ADJ 300W 11.1A 10%
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models HEXA03002R200KZB00 PCB Footprint and Symbol
HEXA03002R200KZB00 Specifications
Part Number:HEXA03002R200KZB00
The Products You May Be Interested In
HS50 20R J HS50 20R J RES CHAS MNT 20 OHM 5% 50W 24700