HEXF07504R770KZB00
HEXF07504R770KZB00
Enlarge
For Reference Only
Part Number HEXF07504R770KZB00
LIXINC Part # HEXF07504R770KZB00
Manufacturer Vishay / Dale
Category
Description RES WW FIXED 750W 12.6A 10%
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models HEXF07504R770KZB00 PCB Footprint and Symbol
HEXF07504R770KZB00 Specifications
Part Number:HEXF07504R770KZB00
The Products You May Be Interested In
HS50 20R J HS50 20R J RES CHAS MNT 20 OHM 5% 50W 24700