101X14N330MV4T
101X14N330MV4T
Enlarge
For Reference Only
Part Number 101X14N330MV4T
LIXINC Part # 101X14N330MV4T
Manufacturer Johanson Dielectrics, Inc.
Category
Description CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models 101X14N330MV4T PCB Footprint and Symbol
101X14N330MV4T Specifications
Part Number:101X14N330MV4T
Brand:Texas Instruments
Applications :Bypass, Decoupling
Capacitance :33 pF
Failure Rate :-
Features :Low ESL (X2Y)
Height - Seated (Max) :-
Lead Spacing :-
Lead Style :-
Mounting Type :Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :-55°C ~ 125°C
Package / Case :0603 (1608 Metric)
Product Status :Active
Ratings :-
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±20%
Voltage - Rated :100V