MS-12-140-Y
MS-12-140-Y
Enlarge
For Reference Only
Part Number MS-12-140-Y
LIXINC Part # MS-12-140-Y
Manufacturer Cinch Connectivity Solutions
Category
Description BARRIER BLOCK MARKER STRIP 12POS
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models MS-12-140-Y PCB Footprint and Symbol
MS-12-140-Y Specifications
Part Number:MS-12-140-Y
Brand:Texas Instruments
Color :-
For Use With/Related Products :140 Series
Legend :Blank
Product Status :Active
Type :Label, Screw In
The Products You May Be Interested In
1050004 1050004 CONN ACC MARKER STRIP UNPRINTED 2550
More on Order
1050017:0001 1050017:0001 CONN ACC MARKER STRIP PREPRINT 7050
More on Order
0828736 0828736 TERM BLOCK MARKER 6.2MM WHITE 5610
0804183:0001 0804183:0001 MARKER CARD PRINTED 1-10 1=1CARD 5910
0804293:0001 0804293:0001 MARKER CARD PRINTED 1-10 4710
0828734 0828734 TERM BLOCK MARKER 5.2MM WHITE 4840