GA1206A1R5CELAT34G
GA1206A1R5CELAT34G
Enlarge
For Reference Only
Part Number GA1206A1R5CELAT34G
LIXINC Part # GA1206A1R5CELAT34G
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models GA1206A1R5CELAT34G PCB Footprint and Symbol
GA1206A1R5CELAT34G Specifications
Part Number:GA1206A1R5CELAT34G
Brand:Texas Instruments
Applications :Automotive
Capacitance :1.5 pF
Failure Rate :-
Features :Epoxy Mountable, High Temperature
Mounting Type :Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :-55°C ~ 150°C
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±0.25pF
Voltage - Rated :630V