GA1206A1R0DEAAT34G
GA1206A1R0DEAAT34G
Enlarge
For Reference Only
Part Number GA1206A1R0DEAAT34G
LIXINC Part # GA1206A1R0DEAAT34G
Manufacturer Vishay / Vitramon
Category
Description CERAMIC CAPACITOR
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models GA1206A1R0DEAAT34G PCB Footprint and Symbol
GA1206A1R0DEAAT34G Specifications
Part Number:GA1206A1R0DEAAT34G
Brand:Texas Instruments
Applications :Automotive
Capacitance :1 pF
Failure Rate :-
Features :Epoxy Mountable, High Temperature
Height - Seated (Max) :-
Lead Spacing :-
Lead Style :-
Mounting Type :Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :-55°C ~ 150°C
Package / Case :1206 (3216 Metric)
Product Status :Obsolete
Ratings :AEC-Q200
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±0.5pF
Voltage - Rated :50V