GA0402A3R9DEBAI34G
GA0402A3R9DEBAI34G
Enlarge
For Reference Only
Part Number GA0402A3R9DEBAI34G
LIXINC Part # GA0402A3R9DEBAI34G
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models GA0402A3R9DEBAI34G PCB Footprint and Symbol
GA0402A3R9DEBAI34G Specifications
Part Number:GA0402A3R9DEBAI34G
Brand:Texas Instruments
Applications :Automotive
Capacitance :3.9 pF
Mounting Type :Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :-55°C ~ 150°C
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±0.5pF
Voltage - Rated :100V