GA1206A680JEBAT34G
GA1206A680JEBAT34G
Enlarge
For Reference Only
Part Number GA1206A680JEBAT34G
LIXINC Part # GA1206A680JEBAT34G
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models GA1206A680JEBAT34G PCB Footprint and Symbol
GA1206A680JEBAT34G Specifications
Part Number:GA1206A680JEBAT34G
Brand:Texas Instruments
Applications :Automotive
Capacitance :68 pF
Mounting Type :Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :-55°C ~ 150°C
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±5%
Voltage - Rated :100V