GA0805A390FBEAT31G
GA0805A390FBEAT31G
Enlarge
For Reference Only
Part Number GA0805A390FBEAT31G
LIXINC Part # GA0805A390FBEAT31G
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models GA0805A390FBEAT31G PCB Footprint and Symbol
GA0805A390FBEAT31G Specifications
Part Number:GA0805A390FBEAT31G
Brand:Texas Instruments
Applications :Automotive, Boardflex Sensitive
Capacitance :39 pF
Failure Rate :-
Features :Soft Termination, High Temperature
Mounting Type :Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :-55°C ~ 150°C
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±1%
Voltage - Rated :500V