T54EE157M030HZA075
T54EE157M030HZA075
Enlarge
For Reference Only
Part Number T54EE157M030HZA075
LIXINC Part # T54EE157M030HZA075
Manufacturer Vishay Polytech
Category
Description T54157M030EE2HZA075
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models T54EE157M030HZA075 PCB Footprint and Symbol
T54EE157M030HZA075 Specifications
Part Number:T54EE157M030HZA075
Brand:Texas Instruments
Capacitance :150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :75mOhm @ 100kHz
Features :High Reliability
Lead Spacing :-
Lifetime @ Temp. :2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :EE
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-55°C ~ 125°C
Ratings :COTS
Tolerance :±20%
Type :Molded
Voltage - Rated :30 V