T54EE157M030LSA150
T54EE157M030LSA150
Enlarge
For Reference Only
Part Number T54EE157M030LSA150
LIXINC Part # T54EE157M030LSA150
Manufacturer Vishay Polytech
Category
Description T54157M030EE8HSA150
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models T54EE157M030LSA150 PCB Footprint and Symbol
T54EE157M030LSA150 Specifications
Part Number:T54EE157M030LSA150
Brand:Texas Instruments
Capacitance :150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :150mOhm @ 100kHz
Features :High Reliability
Lead Spacing :-
Lifetime @ Temp. :2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :EE
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-55°C ~ 125°C
Ratings :COTS
Tolerance :±20%
Type :Molded
Voltage - Rated :30 V