FINHRM.100.M
FINHRM.100.M
Enlarge
For Reference Only
Part Number FINHRM.100.M
LIXINC Part # FINHRM.100.M
Manufacturer Enerdoor
Category
Description PH FILTER 480V 100A
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models FINHRM.100.M PCB Footprint and Symbol
FINHRM.100.M Specifications
Part Number:FINHRM.100.M
Brand:Texas Instruments
Accessory Type :Passive Harmonic Filter
For Use With/Related Products :-
Product Status :Active
The Products You May Be Interested In
3527C 3527C COVER FUSE VINYL 5MM 5960
More on Order
0853.0551 0853.0551 COVER FUSEBLK TRANSP PCB 5X20MM 7900
More on Order
65900000009 65900000009 COVER FUSE TRANSPRNT FOR 656/658 6620
0031.1661 0031.1661 FUSEHOLDER CAP FEU 6.3X32MM 1400
83500000005 83500000005 CAP FOR 5X20MM FUSES FLUSH MOUNT 7130
02400113P 02400113P DIODE MINI 1.0A 400V 2490