SU2D32UC
SU2D32UC
Enlarge
For Reference Only
Part Number SU2D32UC
LIXINC Part # SU2D32UC
Manufacturer Weidmuller
Category
Description CB PROTECTOR 1077 2P D 32A ACDC
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models SU2D32UC PCB Footprint and Symbol
SU2D32UC Specifications
Part Number:SU2D32UC
Breaker Type :Thermal Magnetic
Current Rating (Amps) :32A
Product Status :Active
Voltage Rating - AC :480 V
Voltage Rating - DC :125 V