W2A43A390KAT2A
W2A43A390KAT2A
Enlarge
For Reference Only
Part Number W2A43A390KAT2A
LIXINC Part # W2A43A390KAT2A
Manufacturer KYOCERA AVX
Category
Description CAP ARRAY 39PF 25V NP0 0508
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models W2A43A390KAT2A PCB Footprint and Symbol
W2A43A390KAT2A Specifications
Part Number:W2A43A390KAT2A
Brand:Texas Instruments
Capacitance :39pF
Mounting Type :Surface Mount
Number of Capacitors :4
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±10%
Voltage - Rated :25 V