W3A43A680JAT2A
W3A43A680JAT2A
Enlarge
For Reference Only
Part Number W3A43A680JAT2A
LIXINC Part # W3A43A680JAT2A
Manufacturer KYOCERA AVX
Category
Description CAP ARRAY 68PF 25V NP0 0612
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models W3A43A680JAT2A PCB Footprint and Symbol
W3A43A680JAT2A Specifications
Part Number:W3A43A680JAT2A
Brand:Texas Instruments
Capacitance :68pF
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±5%
Voltage - Rated :25 V