W3A4YA470JAT2A
W3A4YA470JAT2A
Enlarge
For Reference Only
Part Number W3A4YA470JAT2A
LIXINC Part # W3A4YA470JAT2A
Manufacturer KYOCERA AVX
Category
Description CAP ARRAY 47PF 16V NP0 0612
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models W3A4YA470JAT2A PCB Footprint and Symbol
W3A4YA470JAT2A Specifications
Part Number:W3A4YA470JAT2A
Brand:Texas Instruments
Capacitance :47pF
Temperature Coefficient :C0G, NP0
Tolerance :±5%
Voltage - Rated :16 V