HMC413QS16GETR
HMC413QS16GETR
Enlarge
For Reference Only
Part Number HMC413QS16GETR
LIXINC Part # HMC413QS16GETR
Manufacturer Analog Devices, Inc.
Category
Description IC AMP CELL 1.6GHZ-2.2GHZ 16QSOP
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models HMC413QS16GETR PCB Footprint and Symbol
HMC413QS16GETR Specifications
Part Number:HMC413QS16GETR
Brand:Texas Instruments
Current - Supply :270mA
Frequency :1.6GHz ~ 2.2GHz