PHC-M4-433
PHC-M4-433
Enlarge
For Reference Only
Part Number PHC-M4-433
LIXINC Part # PHC-M4-433
Manufacturer RF Solutions
Category
Description RF ANT 433MHZ WHIP STR
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models PHC-M4-433 PCB Footprint and Symbol
PHC-M4-433 Specifications
Part Number:PHC-M4-433
Brand:Texas Instruments
Antenna Type :Whip, Straight
Applications :-
Features :-
Frequency (Center/Band) :433MHz
Frequency Group :UHF (300MHz ~ 1GHz)