FLEXI-TNC90-433
FLEXI-TNC90-433
Enlarge
For Reference Only
Part Number FLEXI-TNC90-433
LIXINC Part # FLEXI-TNC90-433
Manufacturer RF Solutions
Category
Description RF ANT 433MHZ WHIP TILT TNC MALE
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models FLEXI-TNC90-433 PCB Footprint and Symbol
FLEXI-TNC90-433 Specifications
Part Number:FLEXI-TNC90-433
Brand:Texas Instruments
Antenna Type :Whip, Tilt
Applications :General Purpose
Features :-
Frequency (Center/Band) :433MHz
Frequency Group :UHF (300MHz ~ 1GHz)