EXB220SFU-001
EXB220SFU-001
Enlarge
For Reference Only
Part Number EXB220SFU-001
LIXINC Part # EXB220SFU-001
Manufacturer TE Connectivity Laird
Category
Description RF ANT 222.5MHZ WHIP TILT SFU
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models EXB220SFU-001 PCB Footprint and Symbol
EXB220SFU-001 Specifications
Part Number:EXB220SFU-001
Brand:Texas Instruments
Antenna Type :Whip, Tilt
Applications :General Purpose
Features :-
Frequency (Center/Band) :222.5MHz
Frequency Group :VHF (f < 300MHz)
Frequency Range :220MHz ~ 225MHz