AD4700-5550D424
AD4700-5550D424
Enlarge
For Reference Only
Part Number AD4700-5550D424
LIXINC Part # AD4700-5550D424
Manufacturer Anatech Electronics Inc.
Category
Description 4700 MHZ / 5550 MHZ CAVITY DUPLE
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models AD4700-5550D424 PCB Footprint and Symbol
AD4700-5550D424 Specifications
Part Number:AD4700-5550D424
Brand:Texas Instruments
Frequency Bands (Low / High) :4.4GHz ~ 5GHz / 5.25GHz ~ 5.85GHz