AD1000-2000-3000TR297
AD1000-2000-3000TR297
Enlarge
For Reference Only
Part Number AD1000-2000-3000TR297
LIXINC Part # AD1000-2000-3000TR297
Manufacturer Anatech Electronics Inc.
Category
Description 1000 MHZ / 2000 MHZ / 3000 MHZ T
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models AD1000-2000-3000TR297 PCB Footprint and Symbol
AD1000-2000-3000TR297 Specifications
Brand:Texas Instruments
Frequency Bands (Low / High) :983MHz ~ 1.017GHz / 2.97GHz ~ 3.03GHz