M1003GXT48504B
M1003GXT48504B
Enlarge
For Reference Only
Part Number M1003GXT48504B
LIXINC Part # M1003GXT48504B
Manufacturer Maestro Wireless Solutions (Lantronix)
Category
Description MODEM 2M2 3G A-TICK TELSTRA/NTT
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models M1003GXT48504B PCB Footprint and Symbol
M1003GXT48504B Specifications
Part Number:M1003GXT48504B
Brand:Texas Instruments
Applications :-
Data Rate (Max) :3.6Mbps
Features :-
Frequency :850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz