ASR-SJ100D80ZW-LU
ASR-SJ100D80ZW-LU
Enlarge
For Reference Only
Part Number ASR-SJ100D80ZW-LU
LIXINC Part # ASR-SJ100D80ZW-LU
Manufacturer Altran Magnetics, Inc.
Category
Description MINI TYPE SINGLE POLE PANEL MOUN
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models ASR-SJ100D80ZW-LU PCB Footprint and Symbol
ASR-SJ100D80ZW-LU Specifications
Part Number:ASR-SJ100D80ZW-LU
Brand:Texas Instruments
Circuit :SPST-NO (1 Form A)
Load Current :80 A
Mounting Type :Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :-
Output Type :DC
Package / Case :Hockey Puck
Product Status :Active
Supplier Device Package :-
Termination Style :Screw Terminal
Voltage - Input :4 ~ 32VDC
Voltage - Load :0 V ~ 100 V